Akademia Rozwoju Kompetencji

POLITYKA ADAPTACJI

Przywiązujemy dużą uwagę do tego, żeby nasi Nowi Pracownicy zostali profesjonalnie wdrożeni w nowym środowisku pracy. Wprowadziliśmy politykę Adaptacji - „StartuJEMY w Iglotexie” – w ramach której oferujemy praktyczne narzędzia usprawniające ten proces.

OPIEKUN – każda nowa osoba ma przydzielonego Opiekuna Merytorycznego, który wdraża i szkoli nowego Pracownika.
PRZEWODNIK DLA PRACOWNIKA –  stanowiący kompendium praktycznych informacji o firmie.
SZKOLENIA DLA PRZEŁOŻONYCH I OPIEKUNÓW – prowadzimy praktyczne warsztaty przygotowujące do właściwego wprowadzenia nowego Pracownika do organizacji
KOMUNIKACJA DO ORGANIZACJI – informujemy wszystkich pracowników o nowych osobach w naszym zespole.

SZKOLENIA

Doskonale wiemy, że największą wartością firmy są nasi Pracownicy, dlatego chętnie wspieramy ich rozwój. Inwestujemy w szkolenia wewnętrze i zewnętrzne. Szkolenia realizujemy w oparciu o roczny plan szkoleń, opracowany na podstawie analizy potrzeb szkoleniowych. Wiemy, że każda inwestycja w pracownika, przynosi ogromne korzyści dla  firmy. Wpływa na motywację i wzrost efektywności pracownika, tym samym przyczyniając się do wzrostu pozycji rynkowej firmy. Pracownicy poznają nowe metody wykonywania swoich obowiązków, uczą się nowych technik i stosują je w praktyce.

Rozwijamy kompetencje Pracowników organizując szkolenia:
menadżerskie – gdyż wiemy, że skuteczny menadżer osiąga swoje cele przede wszystkim dzięki zespołowi, którym kieruje,
specjalistyczne – gdyż wysoko cenimy profesjonalizm i stosowanie najlepszych prakty,
sprzedażowe – gdyż satysfakcja Klienta stanowi dla nas najwyższy priorytet,
produktowe – gdyż cenimy wiedzę praktyczną i znajomość naszych produktów,

Firmy szkoleniowe i trenerów zainteresowanych współpracą zachęcamy do przesłania swojej oferty na adres praca@iglotex.com.pl.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Zarządzanie projektami to jedno z kluczowych ogniw umożliwiających sprawne zarządzanie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi, procedur i usprawnień w organizacji. Angażujemy naszych pracowników w różne projekty strategiczne, wierząc, że przez to mogą się rozwijać, doskonalić swoje kompetencje oraz realizować własne pomysły w praktyce. Doceniamy w pracownikach kreatywność  oraz dzielenie się wiedzą. Tworzymy zespoły projektowe, w których dzięki wymianie wiedzy, wypracowujemy innowacyjne rozwiązania.

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. świętokrzyskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. pomorskie
dział:
Finanse i Controlling