Poznaj nasze działy

 

Każdy dzień w Grupie Kapitałowej Iglotex to dzień pełen wyzwań. Branża FMCG stwarza dynamiczne środowisko pracy oraz dużą różnorodność zadań. Dzięki temu realizujemy dużo ciekawych projektów, stwarzając tym samym możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji naszego zespołu. Każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo, stanowiąc cenną wartość dla całej firmy. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać częścią naszego zespołu poznaj nasze działy i dowiedz się więcej.

 

W NASZEJ STRUKTURZE ORGANIZACYJNEJ MOŻESZ ROZWIJAĆ SIĘ M.IN
W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH:

Finanse

Twój ulubiony przedmiot to kalkulator? Wolisz cyferki od literek, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Jesteś osobą dokładną i skrupulatną, a przy tym otwartą na ludzi i umiejącą pracować w zespole? Nie przeraża Cię słowo budżet, a wręcz czujesz, że duża odpowiedzialność napędza Cię do działania? Jeżeli dodatkowo lubisz dociekać szczegółów i nic nie cieszy Cię tak, jak porządek to chcemy Cię mieć na naszym pokładzie! Dołącz do nas!

HR

Nasza praca to 100 % zaangażowania w pomoc organizacji w realizacji jej celów – jesteśmy partnerem strategicznym dla biznesu. Chcesz być animatorem zmian? Potrafisz łączyć cele biznesowe z polityką personalną firmy? Cechuje Cię proaktywność i orientacja na współpracę, jesteś efektywny i odpowiedzialny? Zapraszamy do aplikowania!

IT

Jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi? Wiesz, że informatyczna wiedza tajemna to domena wybitnych jednostek, a przy tym potrafisz przedstawić skompilowane procesy w prosty sposób? Dołącz do nas! Szukamy osób, które „szukają dziury w całym”, po czym potrafią ją skutecznie załatać. Nasza firma wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań, więc zawsze czekamy na osoby ze świeżymi pomysłami!

Logistyka

Lubisz kiedy wszystko jest zrobione na czas, a Twoi współpracownicy i Klienci wiedzą, że można na Ciebie liczyć? Wierzysz, że ważna jest zarówno droga jak i cel, a każdą powtarzalną czynność można dopracować do perfekcji? Potrzebujemy właśnie Ciebie! Nasz Dział Logistyki skupia urodzonych planistów i osoby wywiązujące się z założonego planu. Posiadamy tak szeroki wachlarz stanowisk, że na pewno coś dla siebie wybierzesz. Zapraszamy!

Marketing

Jeśli w mgnieniu oka dostrzegasz nowe trendy, masz intuicję co z czym prezentuje się najlepiej, umiesz przekuć swoją wizję na konkretny produkt -  doskonale się sprawdzisz naszym dziale! Szukamy osób, które potrafią komunikować się z mediami i mają niewyczerpane pokłady kreatywności. Jeżeli dodatkowo są smakoszami kuchni to tylko lepiej!

Technologie i jakość

Skrupulatność to Twoje drugie imię, dążysz do perfekcji szanując tradycję, ale jesteś otwarty na innowacje? Interesujesz się technologią produkcji lub świetnie odnajdujesz się w warunkach laboratoryjnych? Masz pomysły na wiele usprawnień i doskonale wiesz jak je wdrożyć? Czekamy na Ciebie!

Produkcja

Lubisz pracę zespołową i zgodną z wyznaczonym planem? Jako wyróżnienie traktujesz wpływ na to, co znajduje się na talerzach Polaków? Pokażemy Ci jak od A do Z wygląda proces produkcji naszych wyśmienitych wyrobów, a Ty podzielisz się z nami swoim zaangażowaniem. To właśnie Twoich rąk potrzebujemy do pracy!

Sprzedaż

Nie można Cię przekonać jedynie słowami, bo najważniejsze są dla Ciebie wyniki? Z drugiej strony, Ty sam jesteś osobą przekonywującą i masz elastyczne podejście do każdej sytuacji? Będzie nam niezwykle miło, jeśli wstąpisz w nasze szeregi. Gwarantujemy Ci wiele szkoleń i sprawdzone sposoby na dotarcie do Klienta. Od Ciebie oczekujemy energii, otwartości i nastawienia na cel. Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Telemarketing

Wszyscy mówią Ci, że masz duszę sprzedawcy, niezwykłą cierpliwość i „uśmiechnięty głos”? Rozmowa z drugim człowiekiem sprawia Ci autentyczną radość, a doradztwo przychodzi niezwykle naturalnie? Dodatkowo umiesz bezbłędnie odczytać oczekiwania rozmówcy i zaproponować mu rozwiązanie szyte na miarę jego potrzeb? Zgłoś się do nas! Potrzebujemy Twojej otwartości, umiejętności sprzedażowych i poczucia niesienia misji. Dołącz do naszego Zespołu!

Zakupy

Myślenie przyczynowo-skutkowe to Twój konik? Uwielbiasz weryfikować zasoby, planować zakupy  i cieszysz się z każdego zrealizowanego celu? Potrafisz szybko podejmować decyzje i precyzyjnie realizować zadania między zespołowe? Negocjacje to Twoja mocna strona i wiesz kiedy należy zakończyć dyskusję? Lubisz różnorodność zadań, przepadasz za pracą w terenie, jak i przy biurku. Jeśli chcesz się rozwijać - Jesteśmy! Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. mazowieckie
dział:
Obsługa Klienta
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Obsługa Klienta